CHOINKA SZKOLNA 2024

Tradycyjnie w karnawale w szkołach odbywają się bale choinkowe. W  naszej szkole w dniu 12  stycznia 2024 r.  uczniowie  wraz z nauczycielami mieli okazję w takim balu uczestniczyć. W pięknie udekorowanej sali odbyła się zabawa choinkowa dla wszystkich dzieci i uczniów naszej szkoły. Choinka odbyła się w dwóch turach: dla klas 0 - III oraz dla klas IV - VIII. O oprawę muzyczną zadbał DJ S. Najmłodsi uczestnicy choinki postarali się o piękne i ciekawe kostiumy oraz maski. Wśród przebierańców były: księżniczki, królowe, motyle, wróżki, pszczółki, czarodziejki i wiele innych ciekawych postaci. Wszystkie dzieci wyglądały pięknie i oryginalnie. Zabawa choinkowa udała się doskonale. Sił do zabawy nikomu nie brakowało, a dodatkowa radość biła z faktu, że od poniedziałku FERIE!!!