WYCIECZKA DO SALI ZABAW „RIO” WE WŁOCŁAWKU

29 marca 2022 r. dzieci z przedszkola oraz klas I - II wybrały się na wycieczkę do Sali Zabaw „RIO” we Włocławku. Dla niektórych przedszkolaków z punktu przedszkolnego była to pierwsza podróż autokarem, dlatego wyjazd związany był z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia. Celem  naszej  wycieczki  była  przede  wszystkim  integracja  rówieśniczych  grup,  rozwijanie  motoryki  dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu.

Niezwykłą rozrywką okazała się nowa strefa dmuchanych zamków, dzieci wspinały się na ogromne konstrukcje składająca się z licznych labiryntów, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Nasi uczniowie korzystali także ze strefy trampolin połączonej ze ścianką wspinaczkową, armatek na piłeczki oraz boiska do gry w koszykówkę. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń oraz emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do szkoły.