DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

W dniu 19.02.2024r. w naszej szkole odbył się „Dzień Otwarty „ dla rodziców i dzieci, które od września rozpoczną swoją przygodę w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sierakówku. Wszystkich przybyłych gości powitał dyrektor Zbigniew Pawełkiewicz, który przybliżył rodzicom organizację pracy i funkcjonowanie placówki, jako środowiska przyjaznego dziecku. Wszyscy uczestnicy dnia otwartego wzięli udział w zabawach muzyczno-ruchowych m.in. z wykorzystaniem chusty animacyjnej i kolorowych piłeczek, malowanie farbami na folii, zabawach sportowych z użyciem klocków piankowych, zjeżdżalni oraz toru przeszkód. Przyszli wychowankowie chętnie konstruowali budowle z różnego rodzaju klocków. Podczas swobodnych zabaw mieli okazję poznać swoich rówieśników. Dzień ten dostarczył dzieciom mnóstwo radości i pokazał, że nasza szkoła jest bardzo dobrze wyposażona w pomoce dydaktyczne, sprzęt multimedialny, nowe mebelki i zabawki. Był to dzień wesoły, kolorowy i pełen wrażeń.