ZADANIA PROJEKTOWE

W ramach udziału w projekcie dzieci z punktu i oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2022/2023 zrealizowały następujące zadania:

Nauczyły się i zaśpiewały Hymn Polski – Mazurka Dąbrowskiego, który odśpiewały 10 listopada o godzinie 11:11.

„Młodzi patrioci” - przedszkolaki zorganizowały Kącik Książki Patriotycznej.

„Polacy nie gęsi” - dzieci wzięły udział w zajęciach tematycznych, których celem było zapoznanie się i zilustrowanie polskiego przysłowia - „Zegar może się zatrzymać, czas – nigdy”.

„Kulinarne podróże te małe i duże” - wykonując to zadanie dzieci poznały egzotyczne owoce, z których przygotowały pyszne i zdrowe soki.

„Szumią stare polskie drzewa” - przedszkolaki realizując to zadanie posadziły wrzosy, które upiększyły teren wokół naszej szkoły.

„Zielona Niepodległa” - dzieci podczas spaceru Powitały Panią Wiosnę, obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie oraz podziwiały piękno natury.