ZAKOŃCZENIE MODUŁU III

Uczniowie klasy II ze Szkoły Podstawowej w Sierakówku wspólnie wybrali i  czytali lekturę pt. "Detektyw Pozytywka" Grzegorza Kazdepke.

ZADANIE PIERWSZE

W zadaniu pierwszym uczniowie klasy II pięknie pokolorowali okładki lekturników oraz uzupełnili je o najważniejsze informacje dotyczące lektury pt. „Detektyw Pozytywka” Grzegorza Kasdepke.

ZADANIE DRUGIE

Jako zadanie trzecie uczniowie kl. II przygotowali plakaty zachęcające do przeczytania lektury pt. „Detektyw Pozytywka” Grzegorza Kasdepke, które udostępniliśmy do obejrzenia uczniom i nauczycielom naszej szkoły oraz  rodzicom  na stronie internetowej naszej szkoły oraz na grupie  naszej klasy utworzonej na facebooku. Był to jedyny sposób na upowszechnienie ich ze względu na sytuację związaną z epidemią korona wirusa tak jak i pozostałych efektów naszej pracy.

ZADANIE TRZECIE

Zorganizowaliśmy w naszej klasie WYSTAWKĘ na temat czytanej lektury pt. „Detektyw Pozytywka” Grzegorza Kasdepke, Znalazły się na niej ilustracje z lektury, przedstawiające głównych bohaterów, fragmenty lektury
i opis postaci. Zdjęcia gazetki zamieściliśmy na stronie internetowej naszej szkoły oraz na grupie naszej klasy na facebooku.

ZADANIE CZWARTE

Uczniowie wykonali z różnych dostępnych w domu materiałów postać Detektywa Pozytywki w formie trójwymiarowej.

ZADANIE PIĄTE

Uczniowie klasy drugiej jako piąte zadanie zaprojektowali
i wykonali rysunki strojów baśniowych.  Podpisali prace dla jakiej postaci jest to strój, wykonali zdjęcia i zamieściliśmy je również na stronie internetowej naszej szkoły oraz na grupie facebookowej.

Bawiliśmy się świetnie! Mimo trudności udało nam się zrealizować kilka zadań.

Beata Radecka