TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ POD HASŁEM " WOLNI OD UZALEŻNIEŃ , NAKRĘCENI SPORTEM".

Wtorek 29 września 2020 r. upłynął w naszej szkole pod znakiem sportu. W tym dniu odbył się Turniej Piłki Nożnej zorganizowany przez UKS " Sportowcy - Sierakówek " w ramach projektu Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym. Zaangażowania i woli walki pozazdrościć mógł niejeden mecz ekstraklasy.  Do zawodów zgłosiło się  8 zespołów. W skład drużyn wchodzili zarówno uczniowie naszej szkoły jak i absolwenci  oraz dorosła społeczność lokalna. Oprócz zawodników pojawili się również kibice , którzy zagrzewali do walki swoje drużyny. Każdy uczestnik zawodów oprócz pucharów i medali otrzymał poczęstunek regeneracyjny. Nagrody, plakaty informacyjne oraz słodkie upominki były finansowane przez Urząd Gminy Gostynin.

I miejsce w kategorii szkoła podstawowa klasy VII - VIII otrzymała drużyna TELETUBISIE -klasa VIIA.

II miejsce w kategorii szkoła podstawowa klasy VII - VIII otrzymała drużyna GUMISIE -

klasa VIIB.

III miejsce w kategorii szkoła podstawowa klasy VII - VIII otrzymała drużyna DZIKA EKIPA -

klasa VIII.

I miejsce w kategorii szkoła podstawowa klasy IV - VI otrzymała drużyna PREDAKTORZY - klasa VI.

II miejsce w kategorii szkoła podstawowa klasy IV - VI otrzymała drużyna TERMINATORZY -

klasa V.

III miejsce w kategorii szkoła podstawowa klasy IV - VI otrzymała drużyna MINIONKI -

klasa IV.

I miejsce w kategorii szkoła ponadpodstawowa i seniorzy  otrzymała drużyna Pana Roberta Szlachetki .

II miejsce w kategorii szkoła ponadpodstawowa i seniorzy otrzymała drużyna Pana Dominika Lis.

Nagrodzonym gratulujemy!

Bardzo dziękujemy za udział w turnieju wszystkim , którzy przybyli na to wydarzenie!