OSTATKI

13 lutego 2024r  w Sali O.S.P. Skrzany odbyła się zabawa ostatkowa, która zorganizowana była dla mieszkańców okolicznych wsi przez sołtysów wsi Anielin, Feliksów, Halinów, Nowa Wieś, Skoki – Kiełpieniec – Mniszek, Skrzany, Stanisławów Skrzański we współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Skrzanach oraz okolicznymi Kołami Gospodyń Wiejskich ze Skrzan, Feliksowa, Halinowa i Anielina. Imprezę rozpoczął występ uczniów naszej szkoły. Zaprezentowali oni przedstawienie nawiązujące do tradycji ostatkowych. Wspaniałym tańcem, śpiewem, recytacją i humorystycznymi scenkami uczniowie uświetnili tą uroczystość, za co otrzymali gromkie brawa i podziękowania od organizatorów i zgromadzonych gości. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie.