WYCIECZKA DO CENTRUM ZABAW HAPPY PARK W STRÓŻEWKU

W dniu 16 kwietnia 2024 r. dzieci z punktu i oddziału przedszkolnego oraz uczniowie kl. I-III wybrali się na wycieczkę do sali zabaw "HAPPY PARK".

W tym wyjątkowym miejscu dzieci miały do dyspozycji pięciopiętrową konstrukcję, a w niej labirynty, wspinaczki, zjeżdżalnie oraz baseny z piłkami. Uczniowie z klas młodszych licznie korzystali z automatów do gier i multimedialnych atrakcji. Natomiast maluchy bardzo chętnie brały udział w zabawach z animatorem oraz w pokazie baniek mydlanych.

Zabawy przebiegały w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Dzieci radziły sobie świetnie, a przy okazji zaspokoiły olbrzymią potrzebę ruchu. Mamy nadzieję, że wkrótce ponownie odwiedzimy ten największy w regionie park rozrywki.