ZŁOTE GODY

50 rocznica ślubu to piękne święto, które przypięczętowuje spędzone u boku bliskiej osoby wspaniałe lata. Dzielenie razem życia to niełatwa sztuka, która często wymaga pójścia na kompromis. Pięć dekad wspólnego życia to nie tylko czas to przede wszystkim dzieło sztuki malowane pędzlem miłości, cierpliwości i zrozumienia.
Z tej okazji dnia 27 kwietnia 2024 roku zostały uhonorowane Pary Małżeńskie na uroczystości Gminnej, którą uświetnił występ uczniów Szkoły Podstawowej im Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sierakówku. Wystąpili uczniowie: Wiktoria Wójkowska, Miłosz Topór, Lena Leśniewska, Kamil Kuźnicki, Filip Jędrzejczyk, Zuzia Kuźnicka, Kacper Kopański, Błażej Seklecki, Filip Seweryniak, Wiktoria Kaczorowska, Antonina Kroczek, Karolina Grzymkowska.