CHOINKA SZKOLNA 2018

Karnawał to czas radości i rozrywki. Świetną ku temu okazją jest zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w sobotę 13 stycznia 2018r.  Jest ona jednym z ważniejszych wydarzeń w ciągu roku dla całej społeczności szkolnej – uczniów, nauczycieli, rodziców.

Młodsi uczniowie czekali na nią z wielką niecierpliwością, gdyż przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe. Wśród radośnie tańczących dzieci można było znaleźć barwne motyle, dobre wróżki, księżniczki, Batmanów czy policjantów. Dzieci, rodzice oraz nauczyciele włączyli się do udanej zabawy.

Serdeczne  podziękowania  dla  Rady  Rodziców  za   przygotowanie  tak wspaniałej  imprezy oraz  dla nauczycieli
i rodziców czuwających nad dobrą zabawą wszystkich dzieci. W trakcie imprezy uczniowie kolejno klasami chodzili na poczęstunek. Dzieci zmęczone, ale bardzo zadowolone ze smutkiem opuszczały salę.

Choinka szkolna od wielu lat łączy pokolenia i nikt nie wyobraża sobie, aby zabrakło jej w kalendarzu imprez szkolnych.