DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 12.01.2018r. do naszej szkoły przybyli wspaniali goście - Babcie i Dziadkowie. Babcia i Dziadek  to słowa, które kojarzą się  z miłością i tym wszystkim, co dobre. To oni zawsze kochają, wspierają, znajdą radę na kłopoty i zawsze są przy wnukach. Dzieci wraz z wychowawcami: Izabelą Grabowską i Katarzyną Milczarek przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a  goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie maluchy  wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie  laurki z odciskiem swojej dłoni i  z  pięknymi życzeniami oraz zaprosiły gości na słodki poczęstunek.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.