BIWAK W SZKOLE

W dniach 18 – 19 stycznia 2018r. uczniowie klasy VI i VII uczestniczyli w biwaku szkolnym. Jest to ulubiona forma spędzania wolnego czasu przez uczniów naszej placówki.
Opiekunkami były: p. A. Dyszkiewicz i p. K. Milczarek.

Po kolacji przygotowano sobie wygodne miejsca do leżenia, bo przecież nikt nie myślał o spaniu. Były śnieżki, oglądanie filmu, dyskoteka, rozmowy, leniuchowanie, jednym słowem było bardzo miło i wesoło. Świetna zabawa trwała do późnych godzin nocnych, a może to już były wczesne poranne… Jedno jest pewne, ta noc i wrażenia długo pozostaną w pamięci uczniów.

Po wspólnym śniadaniu i uporządkowaniu szkoły wszyscy w doskonałych humorach rozjechali się do domów. Była to kolejna okazja do integracji uczniów i nauczycieli.