WYJAZD DZIECI Z KLAS I - III DO MCK W GOSTYNINIE

16 lutego  2018r. grupa uczniów z klas I – III odwiedziła Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie. Celem wyjazdu była wizyta w bibliotece.  Pani Wioletta Jankowska opowiedziała o Elizie Piotrowskiej autorce książek dla dzieci, między innymi: „Tupcio Chrupcio”, „Wojtek żołnierz bez munduru”, „Ciocia Jadzia”. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowieści o zwariowanej cioci Jadzi i jej małej bratanicy. Na koniec wizyty pani Wioletta zachęciła uczniów do przeczytania wszystkich przygód cioci Jadzi. Uczniowie podziękowali za spotkanie i obiecali systematycznie odwiedzać bibliotekę i czytać książki.

Kolejnym punktem wyjazdu było obejrzenie spektaklu „Przygody Wilka i Zająca”, przygotowanego przez Łódzką Agencję Koncertową

Przedstawienie miało charakter widowiska muzycznego z ciekawymi efektami specjalnymi, które wzbudziły niezwykłe emocje wśród młodej widowni.

Uczniowie zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do szkoły.