PRZEGLĄD ŚWIĄTECZNEJ PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ

17 grudnia 2018r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Świątecznej Piosenki Anglojęzycznej. W  konkursowych  zmaganiach  brali  udział  uczniowie  z  ośmiu  szkół  z  terenu  gminy  Gostynin  oraz  uczniowie z zaprzyjaźnionej szkoły w Strzelcach. Uczestnicy wystąpili w trzech kategoriach: klasy I-III SP, klasy IV-VI SP, klasy VII, VIII SP- III gimnazjum. W jury konkursu zasiedli: p. Krystyna Janiszewska - dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin, p. Monika Kujawa - nauczycielka języka angielskiego w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie, p. Dominik Janiszewski - muzyk, instruktor gitary.

Wokaliści zaprezentowali bardzo wysoki poziom, więc jury miało problem z wyłonieniem zwycięzców.
W kategorii klas I-III pierwsze miejsce zajęła Eliza Pol ze Szkoły Podstawowej w Sokołowie. W kategorii klas IV-VI pierwsze miejsce zajęła Julia Dembowska ze Szkoły Podstawowej w Sokołowie. W kategorii klas VII, VIII - III gimnazjum  pierwsze miejsce zajęła Patrycja Ziółkowska  ze Szkoły Podstawowej w Solcu. Pozostali uczestnicy wokalnych zmagań otrzymali dyplomy wyróżnienia.

Po rozdaniu nagród wszyscy mogliśmy oddać się degustacji pysznych słodkości oraz spędzić miłe chwile na wspólnych rozmowach.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę. Gorące podziękowania składamy sponsorowi nagród oraz wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach do konkursu.