DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 18 stycznia 2019 r. dzieci z Oddziału Przedszkolnego i Punktu Przedszkolnego zaprosiły swoje babcie oraz dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Maluchy przedstawiły rejs statkiem po latach młodości aż po wiek dojrzały przy ulubionej muzyce dziadków. Przedszkolaki recytowały wierszyki, tańczyły, śpiewały piosenki oraz wręczyły pamiątkowe laurki i piękne zdjęcia w kolorowych ramkach. Występ dzieci wywołał u dziadków ogromną radość oraz wzruszenie. Taka uroczystość ma na celu wzmocnienie więzi emocjonalnej z rodziną, kształtowanie uczucia przywiązania  i szacunku do dziadków.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Izabela Grabowska

Katarzyna Chojnacka