20 grudnia 2010

ŚWIĘTA TUŻ TUŻ ...

20.12.2010r. o godzinie 11.00 w naszej szkole odbyły się Jasełka. Przedstawienie przygotowała pani Iwona Sudomir przy współpracy z panią Beata Radecką oraz uczniami klasy II. Wystąpili:

• Dłużniewski Łukasz - król
  • Fligiel Natalia - dziecko I
  • Frątczak Julia - dziecko III
  • Grala Zuzanna - dziecko VI
  • Jedrzejewska Julia - dziecko II
  • Koguciński Adrian - pasterz
  • Kurkowski Krzysztof - pasterz
  • Markowski Krystian - król
  • Nowicki Dawid - król
  • Orzechowska Edyta - dziecko IV
  • Romanowska Maja - anioł
  • Świątkiewicz Karolina - dziecko V
  • Trawczyński Hubert - pasterz
  • Winiarka Julia - Maryja
  • Zgierski Adrian - Józef

Występ został nagrodzony gromkimi brawami i upominkami dla małych aktorów.
Pierwsza złożyła życzenia wszystkim gościom i pracownikom szkoły oraz uczniom pani dyrektor Henryka Trawczyńska. Następnie zabrał głos ks. Sławomir Wiśniewski proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego w Gostyninie, w imieniu wójta Gminy Gostynin pana Edmunda Zielińskiego przemówił pan Janusz Brudnowski, a także przewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Kurkowska podziękowała dzieciom.
Wszyscy udali się na Wieczerzę Wigilijną przygotowaną przez rodziców uczniów klasy II. Po przełamaniu się opłatkiem przystąpiliśmy do wspólnej wieczerzy i śpiewu kolęd. Stworzył się domowy i rodzinny nastrój.